Podmínky

Podmínky neboli pravidla pro ty, kteří chtějí být uvedeni v adresáři druidů. Vzhledem k průběžnému vývoji webu se znění podmínek může změnit (než bude schválena konečná podoba).

  1. V adresáři uvádíme kontakty na keltské druidy nebo druidské skupiny působící v České republice. Druidem v našem pojetí může být muž i žena.
  2. Zejména však předpokládáme, že druid zná keltskou historii a keltské tradice. Tedy především z těchto tradic vychází a také respektuje doložené historické prameny.
  3. Uvedení základních kontaktů v adresáři druidů (vaše jméno a adresa vašeho webu) je bezplatné.
  4. Vložení svých základních kontaktů (vaše jméno, adresa vašeho webu) provádějte přes formulář.
  5. V případě zájmu zde můžeme pro zaregistrované zřídit i profil druida, která by měl adresu druidove.cz/druid/vasejmeno, např. jako u profilu druidove.cz/druid/doran/. Zde by se však jednalo o placenou službu, cena 50 Kč na rok. Vytvoření profilu druida lze vyjednat individuálně přes mail info@druidove.cz.
  6. Zařazení do adresáře (i vytvoření profilu) je prováděno administrátorem webu druidove.cz. Není možné informace zadávat a ihned zobrazovat online. Zveřejněné informace mohou být administrátorem redakčně upraveny. Smazány mohou být odkazy a informace, které se netýkají druidství nebo porušují platné zákony (případně porušují pravidla slušného chování).
  7. Druidové zařazení do adresáře se mohou podílet na obsahu tohoto webu, podávat náměty a mohou obsah připomínkovat. Také mají právo aktuálně dostávat informace o podstatných změnách na tomto webu.
  8. Uvítáme, jestliže z vašeho webu se odkážete na www.druidove.cz (postačí textový odkaz, viz Kontakt). Předem děkujeme za podporu.

Nahoru

© Ornamentum